Nadchodzące wydarzenia
  • Brak wydarzeń

2-5 kwietnia – Labirynt w Opoce

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w "Labiryncie"  

2-5kwietnia 2012 (wielki Tydzień) w budynku Zboru Opoka.

 

Czym jest "Labirynt"?

 

Jest to nowoczesna forma połączenia teatru i współczesnej techniki. Niezywkłe miejsce, w którym czas się zatrzymał po to, żebyśmy mogli zastanowić się nad ważnymi pytaniami, jakie człowiek zadaje sobie w życiu.

W spektaklu występuje jeden widz i jeden aktor. Poszczególni uczestnicy wchodzą do Labiryntu indywidualnie. Przed wejściem otrzymują urządzenie MP3 oraz latarkę. Głos w urządzeniu prowadzi widza przez 11 komnat. W każdej z nich, jest jakieś zadanie do wykonania. Wszystkie komnaty są ze sobą powiązane i tworzą swoisty proces, przez który przechodzi uczestnik.

 

Grupa „Labirynt” istnieje w Polsce już od kilku lat. W tym czasie, mieliśmy okazję wystawiać spektakl w różnych miejscach w Polsce oraz Anglii.

 

Co chcemy osiągnąć?

Chcemy dać uczestnikom okazję do zatrzymania się na chwilę, zastanowienia nad swoim życiem, zadania sobie kilku ważnych pytań i sprowokować do poszukania na nie odpowiedzi.
Wejście do "Labiryntu" jest darmowe.

 

Ze względu na specyficzny charakter przedstawienia  (co 10 minut wchodzi 1 osoba) prosimy o wcześniejszą rezerwację pod nr telefonu  606 794 857

 

Zaproś znajomych, przyjaciół, rodzinę. Do zobaczenia na "Labiryncie"!

 

 

Zobacz film promocyjny:

 

Labirynt w Opoce from Zbor Opoka on Vimeo.

 

 

Pobierz plakat:

plakat w j. polskim

plakat w j. angielskim