Nadchodzące wydarzenia
  • Brak wydarzeń

Seminarium dla małżeństw „Przez śmiech do lepszego małżeństwa”

 

W dniu 21 kwietnia (sobota) w godz. 11:00-17:00 zapraszamy wszystkich małżonków, narzeczonych i nie tylko na seminarium "Przez śmiech do lepszego małżeństwa". To seminarium dla wszystkich tych, którzy "nienawidzą" seminariów dla małżeństw. Dzięki zabawnym i praktycznym radom Pastora Marka Gungora, życie wielu małżeństw na całym świecie zmieniło się nie do poznania. Mark, przedstawia podstawy dynamiki relacji damsko-męskich, ukazując z niezwykłą jasnością przyczyny najczęstszych problemów i proponując praktyczne sposoby ich rozwiązania. Nie możesz tego przegapić!

Miejsce: Sala/świetlica przy ul. P. Skargi 6/106 w Katowicach (1 piętro, tylne wejście do SUPERSAMu), tel. do rezerwacji 606 794 857


Seminarium składa się z 3 prezentacji DVD z profesjonalnym zapisem seminarium prowadzonego przez Marka Gungora. Dzięki nim przekonacie się osobiście, jak w praktyczny i humorystyczny sposób można mówić o życiu, miłości i małżeństwie. W czasie seminarium usłyszymy:


• Opowieść o dwóch mózgach – będziecie konać ze śmiechu, słuchając, jak Mark wyjaśnia „prawa fizyki relacyjnej” – czyli to, co różni mężczyzn i kobiety, i z czego to wynika.

• Klucz do niesamowitego seksu – to sesja „dla dorosłych”, na którą czekaliście całe życie! Mark przedstawia pięć rzeczy, o których musi wiedzieć każde małżeństwo, by doświadczyć niesamowitego, przekraczającego wszelkie pojęcie współżycia seksualnego… nie przegapcie tego!

• Jak razem żyć i się nie pozabijać – dzięki tej sesji odkryjecie w swoim małżeństwie moc przebaczenia… albo, jak nazywa to Mark: wyzerowania.

Oglądając to seminarium, będziemy się doskonale bawić, wiele się nauczymy i dowiemy się jak wprowadzić konkretne, pozytywne zmiany w waszych małżeństwach. Przyjdź na konferencję Przez śmiech do lepszego małżeństwa z kimś, kogo kochasz, z osobą, na której zależy ci najbardziej!

Koniecznie zaproś znajomych, rodzinę, przyjaciół. Zapewniamy że będziecie się świetnie bawić.


Plan konferencji (przybliżony czas rozpoczęcia poszczególnych sesji)

11:00     Powitanie 
11:15     Sesja 1: Opowieść o dwóch mózgach, cz. 1 (czas 1:12)
12:30     Przerwa kawowa (czas 0:15)
12:45     Sesja 2: Opowieść o dwóch mózgach, cz. 2 (czas 0:55)
13:40     Przerwa obiadowa (czas 0:45)
14:30     Sesja 3: Klucz do udanego seksu, cz. 1 (czas 0:39)
15:10     Sesja 4: Klucz do udanego seksu, cz. 2 (czas 0:35)
15:45     Przerwa kawowa (czas 0:15)
16:00     Sesja 5: Jak razem żyć i się nie pozabijać (czas 0:35)
16:35     Zakończenie

 

Koszt seminarium: 10zł od pary.

 

Zobacz film promocyjny:

 

 

 

 

     

Komentarz do “Seminarium dla małżeństw „Przez śmiech do lepszego małżeństwa””