Nadchodzące wydarzenia
  • Brak wydarzeń

Koncert – Robert Kasprowicz i Adam Kosewski

Zapraszamy na koncert Roberta Kasprowicza i Adama Kosewskiego 

25 i 26 sierpnia 2012 (sobota i niedziela), godz. 19:00 przy Restauracji Wioska Rybacka w Parku Śląskim

 

Robert Kasprowicz i Adam Kosewski reprezentują Misję Chrześcijańska Służba Muzyczna (Misja CSM)

 

Robert Kasprowicz

 

O artyście:

"Od chwili, gdy wyznałem Jezusa PANEM mojego życia, wszystkie najważniejsze decyzje, a także i te mniej ważne, podejmowałem "konsultując” je z Biblią, w modlitwach, badając swoje motywacje. To On jest teraz Panem, a nie moje własne plany i ambicje. Jak się zapewne drogi Czytelniku domyślasz nie zawsze było łatwo i nie zawsze ja byłem wierny. Ale mogę dziś zaświadczyć, że Boża wierność rozciąga się nad moim życiem niezmiennie od chwili, gdy oddałem je w Jego mocne ręce."

 

W pracy przy najnowszej płycie Moc Miłosierdzia pomagali:

Adam Kosewski – aranże, klawisze; Tomek Grajcar – aranże, gitary; Kacper Popek – perkusja; Wojtek Gąsior – bas; oraz gościnnie: Paweł Zarecki – klawisze; Szymon Stateczny – skrzypce

Twórczość Roberta Kasprowicza oscyluje wokół muzycznych ballad, o głębokich tekstach, opowiadających o jego żywej relacji z Bogiem.

 

 

Adam Kosewski

 

O artyście:

Aranżer, kompozytor, pianista, wokalista, pedagog. Z wyróżnieniem ukończył studia w Instytucie Jazzu w Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach w klasie kompozycji i aranżacji oraz w 2011 roku podyplomowe studia muzyki filmowej, komputerowej i twórczości audiowizualnej w Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi. Jest doktorantem Akademii Muzycznej w Katowicach w zakresie kompozycji. Od października 2009 wykłada na studiach niestacjonarnych w Instytucie Jazzu prowadząc zajęcia m.in z aranżacji komputerowej, dyrygowania i zespołów wokalnych.

Jego pasją jest pisanie muzyki i prowadzenie dużych zespołów, w szczególności orkiestr symfonicznych i chórów gospel. Jest instruktorem warsztatów gospel (do tej pory m.in. w Olsztynie, Gliwicach, Opolu, Rybniku). Współpracuje z wieloma artystami i ośrodkami kultury, dla których pisze aranżacje. Koncertuje z wieloma zespołami na terenie kraju i za granicą. Grał z Ronem Kenoly i Trzecią Godziną Dnia. Jest autorem aranżacji i dyrygentem orkiestry smyczkowej Sela Music, która wzięła udział w nagraniach ostatniej płyty TGD. Stara się, aby jego życie i twórczość były inspiracją dla innych do uwielbienia Boga.