Nadchodzące wydarzenia
  • Brak wydarzeń

Konferencja – „StrongMan”

Bycie mężczyzną nigdy nie było łatwe.
Dzisiaj jednak wydaje się być drogą przez mękę. Można powiedzieć, że jest jednym z największych wyzwań, przed jakimi stoimy. Najeżone problemami życie daje nam nieźle w kość. Jeśli nawet wychodzi nam coś w jednej dziedzinie zaraz trzeszczy w innej.

Coraz większe oczekiwania w stosunku do mężczyzn przekładają się na stres, jaki odczuwamy każdego dnia próbując pogodzić role, w jakich funkcjonujemy. Jak być liderem w domu, czułym mężem, kochającym ojcem, wydajnym pracownikiem, oddanym wierzącym, dobrym kumplem, szanującym rodziców synem etc?

Jaki jest Boży pomysł na nasze życie? Jak przeżyć je z sensem? Jak się nie wypalić? Jak znaleźć czas na relację z Bogiem? Czy powinienem mieć czas tylko dla siebie? Jak poradzić sobie z obowiązkami i oczekiwaniami, z jakimi zwraca się do nas otoczenie?

Konferencją StrongMan? chcielibyśmy poruszyć Was do myślenia. Zainspirować. Poruszyć i pokazać, że można coś zmienić. Chcielibyśmy dać Wam również kilka praktycznych narzędzi, dlatego oprócz wykładów będziecie mogli uczestniczyć w warsztatach. Między innymi:

Jak przeżyć z „mamusią”? Praca w życiu mężczyzny. Jak się nie bać podejmować decyzji? Zarządzanie finansami. Uzdrowienie serca mężczyzny. Coaching.
Wykładowcy m.in.:
Dan Luebcke, Trevor DeVore, Dan Hash, Daniel Masarczyk, Grzegorz Blaut, Dawid Korczak, Bogdan Pszczoła.

Termin: 10-11 listopada 2012
 Miejsce: Ośrodek h2o, Kiczyce koło Skoczowa
 Koszt: 145zł


W cenie konferencji zapewniamy: nocleg wraz z pościelą, wyżywienie oraz udział w warsztatach.

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Wypełnij formularz zgłoszeniowy już dzisiaj!

Organizatorami serii konferencji Wyzwania Męskości – StrongMan? jest Instytut Rozwoju Mężczyzny