Nadchodzące wydarzenia
  • Brak wydarzeń

Sederowy wieczór Paschalny

Jak co roku, zapraszamy na Sederowy wieczór Paschalny, który poprowadzi tym razem rabin David Friedman z Jerozolimy. Chcemy poprzez ten znak – przeżycie Paschy w kontekście żydowskim (czyli takim, w jakim sprawował ją nasz Pan Jezus Chrystus) w szczególny sposób zrozumieć Jego dzieło zbawcze a przez to również lepiej przygotować się na przeżywanie Świąt Wielkanocnych

Ze względu na bardzo ograniczone miejsce a także duże zainteresowanie wydarzeniem – prosimy o potwierdzenie swojej obecności: e-mail: tjcii@tjcii.pl lubSMS: 501 172 952 lub 504 055 031.

Jednocześnie informujemy, że ze względu na konieczność pokrycia kosztów przylotu rabina Davida z Izraela, zakupu produktów na stół paschalny a także innych kosztów organizacyjnych prosimy o wniesienie ofiary w wysokości 20 zł od osoby (jeśli z jakichś powodów nie będziesz mógł pokryć kosztu – zadzwoń – postaramy się pomóc). Jednocześnie informujemy, że zostanie również zebrana kolekta celem pokrycia pozostałych kosztów (np. uczestnictwa osób, które nie mogą wnieść żadnej opłaty).

plakat-Pascha-2013