Nadchodzące wydarzenia
  • Brak wydarzeń

Wieczór Uwielbienia w Katowicach

Wieczór uwielbienia Boga – a to wszystko w jedności i totalnej radości!

Kiedy: 31 maja (piątek) 2013, godz. 19.00

Gdzie: MDK Bogucice, Katowice ul. Markiefki 44a

wieczoruwielbienia

Koncert uwielbienia to około dwie godziny muzyki i świętowania tego, że Bóg jest realny i działa – poprzez dynamiczną i żywą muzykę. Inicjatywa organizacji kolejnego wieczoru uwielbiania w Katowicach wyszła od ludzi, których pasją jest Bóg i muzyka.

 

Koncert uwielbienia to około dwie godziny muzyki, połączonej z modlitwą, rozważaniami opartymi o Biblię, zachętą do oddania życia Chrystusowi, świadectwem. Jest to czas świętowania tego, że Bóg jest realny i działa: poprzez dynamiczną, żywą muzykę.

 

Głównym prowadzącym uwielbienie będzie chrześcijański zespół z Poznania Projekt Ambasador. Zespół ten służy muzycznym uwielbieniem, tam, gdzie rodzi się taka potrzeba i możliwość. Gra uwielbienia w różnych miejscach i różnych miastach, we współpracy z organizatorami lokalnymi. Działa ponaddenominacyjnie – w składzie zespołu są osoby z różnych kościołów, co sprawia, że doskonale wpisuje się w naszą ideę organizowania wieczoru.

Wierzymy, że organizacja Wieczoru Uwielbienia jest doskonałą okazją, by stanąć wspólnie przed Bogiem, modlić się i uwielbiać go. Do udziału w uwielbieniu zapraszamy wszystkich z różnych kościołów z całych Katowic i okolic.

 

WSTĘP WOLNY!

 

Organizatorzy: Chrześcijańskie Stowarzyszenie Akademickie (ChSA), MDK Bogucice, KCHB Opoka oraz Gospel Sound.