Nadchodzące wydarzenia
  • Brak wydarzeń

Nowa strona internetowa zboru Opoka w Katowicach

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nową stroną internetową II Zboru Chrześcijan Baptystów w Katowicach www.opoka.katowice.pl.

Zapewne strona którą właśnie oglądacie, jeszcze przejdzie pewne zmiany ale już dziś pozwala na szybką modyfikację i sprawne dodawanie informacji związanych z działalnością naszego zboru.

Strony w menu głównym zawierają znane z poprzedniej wersji informacje o nas, naszych spotkaniach, zawarte są tam także dane kontaktowe oraz galeria naszych zdjęć, filmów video i zbiór kazań w formie mp3.

Informacje bieżące takie jak aktualności, wydarzenia czy informacje od pastorów zawarte będą w generowanych wpisach które można wyszukiwać według określonych kategorii.

Zachęcamy do wyrażania swoich opinii oraz do podsuwania nowych pomysłów które mogą uatrakcyjnić naszą stronę www. Wyraź to wpisując komentarz pod tym artykułem lub skontaktuj się z administratorem.

Z uwagi na to że stara wersja strony nie będzie aktualizowana, wkrótce przestanie być aktywna, do tego czasu można z niej korzystać pod tym linkiem.

Serdeczne podziękowania dla Tomasza Musioła za pracę włożoną w dotychczasową stronę.