Nadchodzące wydarzenia
  • Brak wydarzeń

Kampania JesusHouse 30.03-03.04.2011

W dniach od 30 marca do 3 kwietnia 2011 planowana jest kolejna edycja kampanii JesusHouse, czyli ProChrist z myślą o młodzieży.

Tym razem ze Stuttgartu, z Porsche Arena, transmitowany będzie program z myślą o młodych ludziach w Europie. Tematy poszczególnych dni to: Bóg? Wiara, Miłość, Nadzieja.

Jest to jedna z możliwości, aby skupiając wokół projektu o europejskim wymiarze grupę młodzieżową, zrobić coś dla siebie i znajomych. Możliwości jest wiele: można JesusHouse wykorzystać jako spotkania w ramach rekolekcji w szkole; można zorganizować spotkania JesusHouse w parafii dla grupy młodzieżowej i zaprosić znajomych; można wynająć salę w domu kultury i tam zrobić otwartą kampanię ewangelizacyjną dla młodzieży; …

Każdy program trwa 1h15min

Tak jak w poprzednich latach Centrum Misji i Ewangelizacji jest koordynatorem na Polskę tego przedsięwzięcia. Przygotowujemy banery, plakaty, ulotki, zaproszenia, które będzie można zamówić w Wydawnictwie „Warto” www.warto.com.pl .

Na 19 lutego zaplanowane jest szkolenie dostępne przez Internet dla wszystkich, którzy do tego czasu zgłoszą chęć uczestniczenia w JH.

Funkcjonuje strona internetowa www.jesushouse.pl na której zamieściliśmy więcej informacji.

Poprzednie edycje JH były transmitowane drogą satelitarną. Tym razem chcemy skorzystać z łączy internetowych, co mam nadzieję uprości stronę techniczną całego przedsięwzięcia.

Zapraszam do współpracy, chętnie odpowiem na pytania.

Z życzeniami Bożego błogosławieństwa

Paweł Gumpert

Więcej na: http://www.jesushouse.pl/