Nadchodzące wydarzenia
  • Brak wydarzeń

Homiletyka oraz Teologia Starego Testamentu – Seminarium

 

Zapraszamy serdecznie wszystkich na kursy Homiletyki i Teologii Starego Testamentu II w Ewangelikalnej Wyższej Szkole Teologicznej. (7-11.02.2011) 
Pierwszy wykład poprowadzi znany homiletyki Lech Bekesza. Urodził się we Wrocławiu. Po wyjeździe do Kanady w 1982, ukończył licencjat z teologii w Briercrest Bible Schools (BRE) i filozofii na Uniwersytecie Waterloo (BA). Otrzymał stopien magistra filozofii (MA) na Uniwersytecie Alberty i magistra teologii (M.Div.) na Uniwersytecie Trinity.
Uzyskał doktorat z homiletyki (D.Min.) studiując pod patronatem Haddona Robinsona w Gordon-Conwell Theological Seminary. Od 13 lat jest pastorem Cobble Hill Baptist Church na wyspie Vancouver.
Zalożyciel i dyrektor Biblical Preaching Society (bpsociety.com). Wykładowca homiletyki i dogmatyki w ACTS Seminaries i Briercrest Schools.
Wraz z Lechem Bekeszą kurs z Homiletyki poprowadzi Adam Szumorek. Pastor wspólnoty Chrześcijańskiej TOMY w Tomaszowie Mazowieckim, członek Kadry Akademii Homiletycznej i autor książki wydanej przez CREDO – „Spotkanie z Wszechmogącym.”
Drugi wykład o Teologii Starego Testamentu II przedstawi Izabela Bućkowska absolwentka BST (1996) oraz ChAT (2001). Jest wykładowcą w Ewangelikalnej Wyższej Szkole Teologicznej od roku 1999.
 
Wszystkie zajęcia odbędą się w dniach:
7 do 11 lutego 2011r.
w EWST przy ul. św. Jadwigi 12.
Opłata za jeden kurs to 280zł.