Nadchodzące wydarzenia
  • Brak wydarzeń

Konferencja dla Kobiet – Stworzona by być szczęśliwą

Serdecznie zapraszamy Cię na Konferencję Kobiet "Stworzona, by być szczęśliwą", która odbędzie się w sobotę, 5 marca 2011r. w Hotelu Gołębiewski, w Wiśle.
Jestem więc w Bożych oczach jako ta, która znalazła szczęście (PnP 8:10).

Zostałaś stworzona, by być szczęśliwą kobietą. Taki jest Boży plan dla Twojego życia.  Czy jesteś szczęśliwa? Bóg ma wielkie marzenia – powołał Cię do życia, aby zrealizować jedno z nich i włożył je  Twoje serce.  Co wzbudza w Tobie pasję i co porusza Twoje serce?  Właśnie do tego powołał Cię Bóg. Odnajdźmy razem pragnienia naszych serc, by tworzyć, inicjować zmiany i  działać.

Bądźmy błogosławieństwem dla innych poprzez wywieranie dobrego wpływu nie tylko wśród ludzi potrzebujących i cierpiących, ale także w świecie biznesu, edukacji, kultury czy polityki – wszędzie tam, gdzie postawił nas Bóg.

Konferencja pomoże Ci znaleźć odpowiedzi na te i wiele innych pytań – bądź z nami w tym wyjątkowym dniu.

Gorąco zapraszamy.
Zespół kobiet Chrześcijańskiej Fundacji Życie i Misja

Wykładowcy:
Sylwia Tomczyk – grafik i pedagog, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. W ciągu ostatnich lat pełniła funkcję dyrektora artystycznego jednego z magazynów o sztuce. Jej pasją jest praca wśród młodych ludzi. Z myślą o nich stworzyła projekt "Życie na skale". Jest szczęśliwą i spełnioną kobietą.
Estera Wieja – dziennikarz, podróżnik, autorka książek, współpracuje z takimi publikacjami jak "Nasze Inspiracje", "Jerusalem Post" i "Word from Jerusalem". Jest założycielem Misji Polska-Izrael działającej w ramach Chrześcijańskiej Fundacji Życie i Misja. Obecnie mieszka w Izraelu, w Jerozolimie, gdzie pracuje jako reporter.
Alina Wieja – redaktor naczelna czasopisma "Nasze Inspiracje". W ramach Instytutu Poradnictwa Chrześcijańskiego ChFŻiM prowadzi szkolenia, warsztaty, konferencje na temat tego, jak zwycięsko przejść przez sytuacje kryzysowe. Jej pasją jest odkrywanie darów i talentów w innych ludziach. Wierzy, że Bóg daje nam marzenia i pomaga, by stawały się rzeczywistością.

Miejsce konferencji:
Wisła, Hotel Gołębiewski, al. Ks. Bp. Bursche 3
Data konferencji:
sobota, 5 marca 2011 (10:30-19:00)

Koszt uczestnictwa:
75 zł od osoby. W koszty wliczone są: opłata konferencyjna, obiad
(szwedzki bufet), w czasie przerwy – kawa, herbata. Nocleg we własnym
zakresie.

Zgłoszenia:
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

telefonicznie 33 854 45 22 (wewn. 31)