Nadchodzące wydarzenia
  • Brak wydarzeń

Spotkanie z Davidem Pierce.

Spotkanie z Davidem odbędzie się w Zborze Opoka o godzinie 19:00 w poniedziałek 26 września.

(Zbór Baptystyczny Opoka w Katowicach, ul. Piotra Skargi 6/107, 40-091 Katowice)

David Pierce jest chrześcijańskim mówcą, performerem, autorem kilku książek, wokalistą ewangelizacyjnego, rockowego zespołu No Longer Music, a także twórcą i liderem prężnie rozwijającej się służby misyjnej Steiger International.
Zaczął swoją działalność w połowie lat osiemdziesiątych w Amsterdamie, gdzie zainicjował służbę ewangelizacyjną, która miała na celu dotarcie do zsekularyzowanej młodzieży w tym do subkultur takich jak np. punkowcy. Razem ze swoim zespołem No Longer Music, David od 30 lat, zanosi poselstwo o zbawieniu w Jezusie do trudnej do zliczenia liczby krajów. Występował w tak egzotycznych jak miejscach jak: Mongolia, Wietnam czy Syberia.

Od kilku lat David ze swoim zespołem No Longer Music z powodzeniem wystawia swoją ewangelizacyjną rockową dramę w krajach islamskich (Turcja, Liban, Irak). Jego ewangelizacyjna działalność, została dostrzeżona przez arabską MTV, do której został zaproszony już dwukrotnie. To, co było początkowo małym studium biblijnym, w ciągu 30 lat przeistoczyło się w służbę, która dotknęła się tysięcy ludzi na kilku kontynentach. Dzisiaj Steiger International skupia misjonarzy działających m. in. w Niemczech, Polsce, Finlandii, Chorwacji, Brazylii, Chile, USA, Nowej Zelandii.

 

 

Źródło: Przemysław P.